Meble na wymiar Syców

Kompleksowe wykończenie wnętrza poprzez wykorzystanie mebli na wymiar (Syców) to doskonały sposób na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni. Indywidualny projekt dopasowany jest do charakteru pomieszczeń, a jednocześnie przekłada się na spójność całej kompozycji. To rozwiązanie bardzo popularne we współczesnym budownictwie, ponieważ pozostawia sporo swobody, jeśli chodzi o design mebli z Sycowa, ich ilość oraz rozwiązania technologiczne w postaci uchwytów czy prowadnic.

Meble na wymiar Syców

Tego typu rozwiązania są oczywiście najbardziej charakterystyczne dla przestrzeni kuchennych. Wynika to z faktu, iż najczęściej tam znajduje się duża liczba szafek stojących czy wiszących. Niezbędne jest stworzenie odpowiedniej zabudowy dla zlewu, jak również wkomponowanie w zabudowę meblarską sprzętów AGD, takich jak zmywarka, płyta kuchenna czy piekarnik. Poprzez stworzenie przemyślanego projektu mebli na wymiar, jak również montażu frontu meblarskiego na drzwiach zmywarki, urządzenie to zostaje sprytnie wkomponowane w zabudowę kuchenną. Istotne jest także wykończenie szafek stojących przy użyciu blatu roboczego. Jego wybór powinien być podyktowany designem mebli na wymiar (Syców). Pozwala to na stworzenie spójnej i funkcjonalnej przestrzeni.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Meble na wymiar Syców

Dzięki wybraniu naszych mebli na wymiar w Sycowie będziesz mógł w dobry sposób zagospodarować każde, nawet najmniejsze pomieszczenie. Nasi projektanci pomogą ci stworzyć projekt do najbardziej wymagających powierzchni. Problem odpowiedniego zagospodarowania dotyczy głównie kuchni. Kupując gotowe segmenty, często na widoku pozostają niechciane wnęki czy rury instalacyjne. Kupno mebli kuchennych na wymiar likwiduje ten problem. Możesz sam wybrać, ile chcesz mieć szafek wiszących, schowków, pomożemy Ci także w umiejscowieniu wyspy.

Meble Syców

Przewagą mebli na wymiar (Syców) jest zabudowa wielkich urządzeń AGD, takich jak zmywarka czy piekarnik. Dzięki nam możesz sprawić, że staną się one integralną częścią całej kuchni i ładnie wkomponują się w wystrój kuchni. Zmywarkę możesz schować w specjalnie przygotowanej szafce. Sprawi to, że kuchnia nabierze lekkości, a ty nie ograniczysz sobie dostępu do ukrytych urządzeń AGD.

Meble na wymiar Syców — najwyższa jakość

Producenci gotowych zestawów mebli zwykle produkują je masowo, co oznacza, że rezygnują z jakości na rzecz ilości. Nasze zestawy mebli na wymiar (Syców), przygotowywane przez doświadczonych stolarzy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z najwyższą starannością oraz precyzją. Podczas produkcji skupiamy szczególną uwagę na elementach niewidocznych na pierwszy rzut oka. Systemy prowadnic są wykonane i zamontowane z najwyższą dbałością, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i mogą dźwigać większy ciężar. Natomiast blaty i fronty zastosowane w naszych meblach odznaczają się dużą trwałością, co powoduje, że nasze meble (Syców) posłużą Ci przez wiele lat.

 

 

 

 

 

 

Meble Syców - jakość i profesjonalizm

Nasza firma od wielu lat zajmuje się realizacjom mebli na wymiar. Syców to miejsce, gdzie swoje usługi świadczymy zarówno klientom prywatnym, tworząc projekty do przestrzeni mieszkalnych, jak również firmowym. Pomagamy w doborze materiałów pod kątem konkretnych przestrzeni. Stworzymy zabudowę do mieszkań, które kupione zostały pod kątem najmu, jak również tych, które mają być zamieszkane przez ich właścicieli. W obu przypadkach stawiamy na najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność, dbamy również dobór odpowiednich materiałów.

Przestrzenie tego rodzaju wymagają szczególnej dbałości, jeśli chodzi o projekt. Istotnym elementem salonu jest kącik multimedialny. Dostosowujemy nasze propozycje w oparciu o nowoczesne trendy, jak również oryginalne, praktyczne rozwiązania. Dzięki indywidualnemu projektowi mebli na wymiar Syców, klient samodzielnie może zdecydować, jaki typ szafek najbardziej mu odpowiada, jak również możliwe jest dostosowanie ilości półek wiszących, ich rozmiarów czy rozmieszczenia. Realizujemy również projekty związane z tworzeniem szaf przesuwnych, które świetnie sprawdzają się w takiego typu miejscach, jak sypialnie, garderoby czy przedpokoje. Dopasowanie jej wymiarów do metrażu pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Meble na wymiar Syców

Wybierając meble na wymiar naszej firmy z Sycowa stawiasz na profesjonalizm i najwyższą jakość wykonania. Zaufało nam już wielu klientów, którzy zwracają przede wszystkim uwagę na świetną wytrzymałość zestawów mebli oraz doskonały poziom wykonania. Nasze meble na wymiar w Sycowie możesz kupić w korzystnej cenie, która idzie w parze z jakością. Jeżeli jesteś mieszkańcem Sycowa i chcesz, aby wnętrze Twojego domu nabrało świeżości i charakteru, wybierz naszą firmę. Nasi projektanci chętnie służą pomocą i doradzą Ci, jak wybrać odpowiednie meble na wymiar w Sycowie.

Jega Meble

  • ul. Ignacego Daszyńskiego 9b/4

           56-400 Oleśnica
  • biuro@jega.pl

Jacek Pruszczyński

Napisz do nas