Meble na wymiar Syców

Kompleksowe wykończenie wnętrza poprzez wykorzystanie mebli na wymiar to doskonały sposób na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni. Indywidualny projekt dopasowany jest do charakteru pomieszczeń, a jednocześnie przekłada się na spójność całej kompozycji. To rozwiązanie bardzo popularne we współczesnym budownictwie, ponieważ pozostawia sporo swobody, jeśli chodzi o design mebli, ich ilość oraz rozwiązania technologiczne w postaci uchwytów czy prowadnic.

Meble na wymiar - Syców

Tego typu rozwiązania są oczywiście najbardziej charakterystyczne dla przestrzeni kuchennych. Wynika to z faktu, iż najczęściej tam znajduje się duża liczba szafek stojących czy wiszących. Niezbędne jest stworzenie odpowiedniej zabudowy dla zlewu, jak również wkomponowanie w zabudowę meblarską sprzętów AGD, takich jak zmywarka, płyta kuchenna czy piekarnik. Poprzez stworzenie przemyślanego projektu, jak również montażu frontu meblarskiego na drzwiach zmywarki, urządzenie to zostaje sprytnie wkomponowane w zabudowę kuchenną. Istotne jest także wykończenie szafek stojących przy użyciu blatu roboczego. Jego wybór powinien być podyktowany designem mebli. Pozwala to na stworzenie spójnej i funkcjonalnej przestrzeni.

Meble Syców - jakość i profesjonalizm

Nasza firma od wielu lat zajmuje się realizacjom mebli na wymiar. Swoje usługi świadczy zarówno klientom prywatnym, tworząc projekty do przestrzeni mieszkalnych, jak również firmowym. Pomagamy w doborze materiałów pod kątem konkretnych przestrzeni. Stworzymy zabudowę do mieszkań, które kupione zostały pod kątem najmu, jak również tych, które mają być zamieszkane przez ich właścicieli. W obu przypadkach stawiamy na najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność, dbamy również dobór odpowiednich materiałów.

Przestrzenie tego rodzaju wymagają szczególnej dbałości, jeśli chodzi o projekt. Istotnym elementem salonu jest kącik multimedialny. Dostosowujemy nasze propozycje w oparciu o nowoczesne trendy, jak również oryginalne, praktyczne rozwiązania. Dzięki indywidualnemu projektowi, klient samodzielnie może zdecydować, jaki typ szafek najbardziej mu odpowiada, jak również możliwe jest dostosowanie ilości półek wiszących, ich rozmiarów czy rozmieszczenia. Realizujemy również projekty związane z tworzeniem szaf przesuwnych, które świetnie sprawdzają się w takiego typu miejscach, jak sypialnie, garderoby czy przedpokoje. Dopasowanie jej wymiarów do metrażu pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Jega Meble

  • ul. Ignacego Daszyńskiego 9b/4

           56-400 Oleśnica
  • biuro@jega.pl

Jacek Pruszczyński

  •   782 439 732
  • pruszczynski@jega.pl

Napisz do nas