Meble kuchenne na wymiar Oleśnica

Meble na wymiar to doskonały sposób na aranżację przestrzeni mieszkalnej. Poprzez stworzenie projektu dostosowanego do danego pomieszczenia, możliwe jest maksymalne wykorzystanie jego powierzchni, tworząc w ten sposób funkcjonalne, eleganckie wnętrze. Atutem będzie także możliwość dowolnego wyboru designu płyt meblowych, czy kolorystyki frontów, jak też rodzaju uchwytów.

Bez wątpienia kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Znajduje się tam szereg sprzętów AGD, ważne jest także stworzenie strefy roboczej, gdzie spokojnie przygotowywać można posiłki. W celu zachowania najwyższej estetyki, jak również praktyczności tego typu pomieszczeń, nasza firma świadczy kompleksowe usługi w aranżacji przestrzeni kuchennych. Dostosowane do potrzeb klientów, ale też sprzętów, takich jak płyty indukcyjne czy zmywarki, projekty umożliwiają stworzenie trwałej zabudowy kuchennej.

Kuchnie na wymiar - Oleśnica

Nasza firma stawia na perfekcjonizm, elegancję oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Projekt samych mebli kuchennych jest bardzo ważny, jednak istotnymi kwestiami pozostaje właściwe wykończenie przestrzeni, takich jak miejsce pod szafkami stojącymi czy ewentualne szczeliny pomiędzy ścianą a meblem. W tym celu wykorzystywane są eleganckie cokoły, jak również płyty ozdobne, które przekładają się na doskonały efekt wizualny.

Spójność stylistyczna to ważny element aranżacji wnętrza. Jako profesjonaliści doradzamy w doborze odpowiednich materiałów, z których wykonane zostaną meble, jak też rodzaju frontów: lakierowanych, frezowanych lub matowych. Prace prowadzimy rzetelnie i całościowo, dlatego obok montażu samej zabudowy meblarskiej, zajmujemy się także mocowaniem blatu roboczego, który samodzielnie dostarczamy i przygotowujemy pod kątem umieszczenia w blacie zlewu lub płyty kuchennej.

Meble kuchenne - Oleśnica

Klient jest dla nas najważniejszy. Nasze projekty stanowią odzwierciedlenie gustu i potrzeb osób, które decydują się na indywidualną zabudowę kuchni. Realizujemy standardowe projekty, ale chętnie podejmujemy się nietypowych zleceń. Poprzez doświadczenie, zarówno w sferze technicznej, jak też projektowej, doskonale radzimy sobie z nowoczesnymi aneksami kuchennymi. Jesteśmy w stanie zaprojektować również nowoczesne wysepki kuchenne, które są obecnie bardzo modne z zachowaniem ich pełnej estetyki oraz funkcjonalności. Przed rozpoczęciem pracy wykonujemy bardzo szczegółowe pomiary kuchni w celu stworzenia jak najbardziej dopasowanego projektu.

Jega Meble

  • ul. Ignacego Daszyńskiego 9b/4

           56-400 Oleśnica
  • biuro@jega.pl

Jacek Pruszczyński

  •   782 439 732
  • pruszczynski@jega.pl

Napisz do nas