Meble kuchenne na wymiar Syców

Zabudowa meblarska, wykonana na indywidualne zamówienie, to doskonały sposób na efektowne, ale również praktycznie zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Rozwiązania tego typu cieszą się sporym uznaniem, zarówno wśród osób, które pragną mieć bardzo precyzyjnie wykończone mieszkanie, jak również tych, które planują remont generalny i wymianę dotychczasowych mebli. Stworzenie kompleksowej linii produktów, opartych na konkretnych pomieszczeniach, przekłada się na spójny wygląd wnętrza.

Meble kuchenne na wymiar - Syców

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalną produkcją mebli na wymiar. Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, takich jak rodzaj materiałów czy kolorystyka frontów. Cenimy sobie przede wszystkim precyzję i oryginalność. Bardzo ważne jest dla nas, aby projekty, które tworzymy, odpowiadały potrzebom i gustom poszczególnych klientów. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne narzędzia, ale także bogate doświadczenie i wiedzę techniczną.

Pierwszym etapem pracy jest omówienie ogólnej wizji klientów co do zabudowy. Na tym etapie często uwzględnione zostają także urządzenia AGD, jakie mają znaleźć się w kuchni oraz to, czy również mają znaleźć się w zabudowie. Kolejnym krokiem jest wykonanie bardzo dokładnych pomiarów. W tym celu nasi pracownicy wykorzystują wysokiej jakości narzędzia pomiarowe, które pozwalają na uzyskanie wymiarów z dokładnością co do milimetra. To bardzo ważne, ponieważ na etapie projektowym należy wziąć pod uwagę ilość mebli, ich wymiary oraz ewentualną potrzebę zastosowania elementów ozdobnych, które będą stanowić zwieńczenie całej zabudowy.

Meble kuchenne w Sycowie

Nasza firma do każdego z projektów ma indywidualne podejście. Dzięki temu wychodzimy poza schematy, jak również doskonale sprawdzamy się, jeśli chodzi o zabudowę nietypowych powierzchni. W każdym projekcie uwzględnione są nie tylko same wymiary kuchni, ale również ewentualne elementy konstrukcyjne budynku, które można wykorzystać w zabudowie. Świadczymy usługi także z kompleksowym montażem mebli kuchennych, dzięki czemu klienci otrzymują kuchnię gotową do użytku.

Współpracujemy z markami wiodącymi prym na rynku w branży meblarskiej. Dzięki temu wszelkie elementy, takie jak prowadnice do szuflad czy zawiasy, są elementami najwyższej jakości. Pomagamy dopasować design kuchni to ogólnego wystroju wnętrza, jak również charakteru. Realizuje meble zróżnicowane pod względem stylistyki, jak również samych elementów. Dzięki temu jesteśmy firmą wszechstronną. Świetnie sprawdzamy się w nietypowych realizacjach, jak i standardowych projektach.

Jega Meble

  • ul. Ignacego Daszyńskiego 9b/4

           56-400 Oleśnica
  • biuro@jega.pl

Jacek Pruszczyński

  •   782 439 732
  • pruszczynski@jega.pl

Napisz do nas