Meble na wymiar Oleśnica

Każde mieszkanie, każdy dom oraz jego mieszkańcy to  elementy, które tworzą niepowtarzalną całość. Meble na wymiar w Oleśnicy doskonale wpasują się w Twój świat i spełnią wszystkie oczekiwania odnośnie trybu i stylu życia oraz zaspokoją wrażenia estetyczne.

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar w Oleśnicy?

Meble, które oferują salony meblowe, posiadają zazwyczaj standardowe, wytyczone normami wymiary. Nasze produkty możesz dopasować do swoich osobistych oczekiwań i potrzeb. Każde pomieszczenie w Twoim domu może być inne, aby jego użytkownik odnalazł swój azyl i spokój.

Największym zainteresowaniem wśród mebli na wymiar cieszą się warianty kuchenne, do przedpokoju oraz do łazienki. Są to specyficzne miejsca w każdym domu, które cechuje zróżnicowany metraż. To z tego powodu szerokie zainteresowanie tego typu zabudową. Mając małe mieszkanie, chcesz wykorzystać każdy wolny skrawek przestrzeni. Problemem stają się również modne mieszkania na poddaszu. Dominują w nich skosy oraz okna dachowe, które chcesz zarówno wyeksponować, jak i odpowiednio zagospodarować sprzętami domowymi. Dzięki meblom możesz urządzić pomieszczenia, tak jak chcesz. Będziesz mieć wyższe lub niższe szafki, półki, regały, zabudowane wnęki, szafy, które atrakcyjnie się prezentują i zaspokajają Twoje indywidualne potrzeby.

Zaprojektuj sam swoje wnętrza w domu

Meble na wymiar w Oleśnicy proponują, abyś sam zaprojektował i zaaranżował pomieszczenia swego domu lub mieszkania. Wystarczy, że dostarczysz nam metraż swojej kuchni, sypialni oraz określisz oczekiwania. Przedstawimy Ci wstępny plan zabudowy, dopasujemy poszczególne elementy, także te o niestandardowych wymiarach, a potem zrealizujemy wspólny plan. Nie musisz martwić się, gdzie zmieścisz umywalkę, wannę, toaletę w swojej małej łazience. Może się bowiem okazać, że zostało jeszcze sporo wolnego miejsca na pralkę, solidną szafkę oraz wymarzone lustro czy półkę na ręczniki. Jeśli zostanie 44 cm wolego miejsca to wykorzystamy dokładnie tyle, ani centymetra mniej. Wiemy, jak ważne są wymiary w małej łazience. Urządzimy również Twoją sypialnię oraz pokój dla dzieci. Wykonamy na wymiar przepastne szafy na ubrania, dopasujemy garderobę i szafkę na buty.

Wysoka jakość mebli to standard i podstawa naszej działalności. Na realizację trzeba trochę poczekać, ale rekompensuje to ich długa żywotność oraz funkcjonalność zachowana przez wiele lat. Otrzymujesz gwarancję, że wybrane przez Ciebie sprzęty wytrzymają długi okres eksploatacji. Możesz wybrać pasujący kolor, sposób wykończenia czy dodatki. Dzięki temu masz wpływ na jakość mebli, które sam wybierasz. 

Jega Meble

  • ul. Ignacego Daszyńskiego 9b/4

           56-400 Oleśnica
  • biuro@jega.pl

Jacek Pruszczyński

  •   782 439 732
  • pruszczynski@jega.pl

Napisz do nas